דף הבית   ממשק גרירה   ניהול עמודים   דומיין   אתר לנייד   אפשרויות קידום
רלוונטי למערכת:
אקספרס
הסבר זה אינו רלוונטי לממשק אקספרס (אתרים שנפתחו לאחר התאריך 01/01/2014).
לחץ כאן למרכז הדרכה עבור ממשק אקספרס.
ממשק ישן
הסבר זה רלוונטי לממשק הישן (אתרים שנפתחו לפני התאריך 31/12/2013).

תפריט עמודים צדדי

חלון זה מאפשר שינוי פרטני של תפריט העמודים הצדדי, במידה והוא מוצג באחד התפריטים. על מנת להציב תפריט עמודים במסגרת תפריט צדדי, יש לפעול לפי ההנחיות כאן. בדומה לתפריט העליון, תפריט העמודים הצדדי מציג עמודים ותכנים אחרים שהוצבו בו במסגרת עמודים והוא מהווה כלי בפני עצמו הניתן לעריכה והתאמה.

הגדרות אלו יחולו רק אם קיים כלי תפריט עמודים צדדי באחד מתפריטיו הצדדיים של האתר.

בצד ימין של החלון נראה הגדרות העוסקות בתפריט העמודים בשלמותו. שדות תפריט ראשי ותפריט ראשי במעבר עכבר מהווים הגדרות ברירת מחדל לצבעי תפריט העמודים עצמו - במצבו הרגיל ובעת מעבר סמן העכבר מעליו.
בדומה לכך, שדות טקסט וטקסט במעבר עכבר מהווים הגדרות ברירת מחדל לצבעי הטקסטים בתפריט העמודים - עם ובלי סמן עכבר. שדה גודל הטקסט מכתיב את גודל הגופן של הכתוב בתפריט העמודים הצדדי.

שדה רוחב הכלי מאפשר לקבוע את רוחבו של תפריט העמודים הצדדי, ושדה מרכוז הכלי מאפשר לקבוע את מיקום תפריט העמודים ביחס לתפריט כולו, במידה ואינו תופס את כל רוחב התפריט. שדה גובה השורה נותן אפשרות לקבוע את גובהו של פריט בתפריט העמודים הצדדי - הצבת ערך מספרי תצמיד את הפריטים אחד לשני ותקבע את גובהם לפי הנקבע, ואילו השארת שדה זה ריק תקבע גובה ברירת מחדל עבור הפריטים, עם הפרדה ביניהם.
סימון התיבה השתמש בתמונה לרקע מאפשרת לבחור תמונה מהמחשב ולהעלותה לרקע התפריט. עבור התמונה שמעלים קיימות אפשרויות נוספות - תיבת הבחירה הראשונה מאפשרת להגדיר חזרה על תמונת הרקע (במידה והתמונה לא ממלאת את כל השטח המוקצה לה) - ללא חזרה (no-repeat), חזרה אופקית (repeat-x), חזרה אנכית (repeat-y) וחזרה בשני הצירים (repeat). מתחת לשדה זה ניתן לבחור את המיקום ההתחלתי של תמונת הרקע - מתוך רשימה של מיקומים, עם יכולת לבחור מיקום מותאם אישית.


בצידו השמאלי של החלון נוכל להגדיר את מראהו של התפריט הנופל, במידה והוא קיים - כלומר עבור פריטים הנמצאים תחת קטגוריות.
שדות תפריט משני ותפריט משני במעבר עכבר מהווים הגדרות ברירת מחדל לצבעי התפריט הנופל - במצבו הרגיל ובעת מעבר סמן העכבר מעליו.
בדומה לכך, שדות טקסט וטקסט במעבר עכבר מהווים הגדרות ברירת מחדל לצבעי הטקסטים בתפריט העמודים - עם ובלי סמן עכבר. שדה גודל הטקסט מכתיב את גודל הגופן של הכתוב בתפריט הנופל.
שדה גובה השורה נותן אפשרות לקבוע את גובהו של פריט בתפריט העמודים הצדדי - הצבת ערך מספרי תצמיד את הפריטים אחד לשני ותקבע את גובהם לפי הנקבע, ואילו השארת שדה זה ריק תקבע גובה ברירת מחדל עבור הפריטים, עם הפרדה ביניהם.
 
   
 Easysite 2005 איזי סייט מערכת לבניית אתרים באופן עצמאי -  © כל הזכויות שמורות 
 אין להעתיק או להשתמש בתוכן אשר קיים באתר ללא רשות בעלי האתר

 
  תנאי שימוש  | הוספה למועדפים  |  הפוך לעמוד הבית
 
 אודות מערכת לבניית אתרים  בניית אתרים בניית אתר קטלוג מוצרים  פתח אתר לניסיון בניית אתר לטלפון סלולרי
 תנאי שימוש  בניית אתר בעצמך קידום ופרסום אתרים  פתח חנות לניסיון אתרים לטלפון סלולרי לדוגמא
   בניית חנות וירטואלית מחירים וחבילות  30 ימי ניסיון מחירון בניית אתר לסלולרי
   בניית אתר קטלוג מוצרים שאלות ותשובות  מפרט המערכת פתח אתר לנייד לניסיון בחינם
 קטלוג דיגיטלי מפת האתר התחברות לשרת דואר  בניית אתר פורטל מפרט בניית אתר לנייד